Reklam

NASIL OYNANIR:

Lego NinjaGo çizgi filmi türkçe dublaj izle. Lego NinjaGo sayfasında Lego NinjaGo türkçe çizgi filmlerinin tüm bölümlerini bulabilirsiniz. Sayfada Lego Ninjago 1. bölüm “Yılanların yükselişi” videosu hd çizgi filmini izlemektesiniz. Türkiye’de çizgi film severler tarafından yoğun ilgi gören ve en çok izlenen çizgi filmler arasında yer alanLego NinjaGo kahramanına ait bugünkü bölüm Lego Ninjago 1. bölüm “Yılanların yükselişi” videosu hd çizgi filmini izle ve yorumlarını yaz hemen tüm arkadaşlarınla paylaş!

Reklam

NASIL OYNANIR:

İstanbul’un orta halli semtlerinden birinde yaşayan, lise öğrenimini zorlukla tamamlamış, ailenin tek çocuğu olan Mehmet zeki olmasına rağmen haylazlığı yüzünden hayatı boyunca başarılı olamamış bir gençtir. Üniversite sınavında da başarı sağlayamayacağını anlayınca ailesinın tepkisinden çekindiği için şimdiden uyduracağı yalanları düşünmeye başlamıştır. Sınav sonuçlarının acıklanmasına kısa bir süre kala bir gece Spellcraft Sihirbazlık ve Büyücülük Okulu’ndan gelen mektupla hayatı değişir. Anne ve babasının büyücülük okuluna göstereceği tepkiden çekindiği için onlara yurt dışında okul kazandığına dair yalan söyler ve büyülü bir maceraya atılır.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Arya Mutfakta oyununda Arya eğlence peşinde ve mutfakta yemek pişirmek için hazırlanıyor. Sizin yapmanız gereken ona yemeğin malzemeleri konusunda yardımcı olmak ve bir an önce hazır olmasını sağlamak. Yapacağınız yemeklerin arasında lezzetli bir sebze çorbası ve elma püresi var. Yalnız, Bebek Arya Mutfakta oyununda diğer mutfak oyunlarından farklı olarak öncelikle alışverişe çıkıp gerekli malzemeleri almanız gerekiyor. Malzemeler listesini eksiksik bir biçimde tamamladığınızda artık Arya ile mutfağa girebilir ve yemeklerin pişirilmesi konusunda işlemlere başlayabilirsiniz. Her şey yemekleri yapmakla bitmiyor tabi, hazır olanlarla birlikte sofrayı kurmalı ve keyifli bir akşam yemeği için daha fazla çaba sarfetmelisiniz. Bebek Arya ile birlikte mutfakta harikalar yaratırken köpeğini de sakına unutmayın. Aynı zamanda onunda istediklerine zamanında cevap vermeli ve önüne koymalısınız. Mutfaktan güzel yemek kokuları geliyor, hemen sizde mutfağa girin ve lezziz bir çorba ile elma püresini yapmaya başlayın. Yukarıda da söylediğimiz gibi tüm bunlar için malzemeleri almayı unutmayın ve alışverişinizin eksiksiz olmasına özen gösterin. Yoksa zaman kaybedecekseniz ve hem Bebek Arya çok acıkacak hem de köpeği dayanılmaz derecede size ısrar edecektir.   Yemek yapmak hatta onun oranlarını tutturmak zordur, Bebek Arya’da isminden de anlayabileceğiniz gibi henüz bebektir ve ona sizin yardım etmeniz gerekir. Zaten kendisi de yemekleri yaparken oldukça fazla acıkıyor ve bir an önce işlerini bitirip yemek yemek istiyor.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Çizgi filmleri ile bizlerin karşısına uzun yıllardır çıkmakta olan Şirinler sinema filmleri ile birlikte bizlere iyi vakit geçirme şansı vermişlerdir. Arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile oynayabileceğiniz macera oyununda sizler keyfili bir oyun oynayabileceksiniz. 2 Kişilik Şirinler 2 serisinde daha fazle engeller ile tuzakların olduğunu sizlerde fark edebileceksiniz. Zorlu macera görevini tamamlayabilmeniz için elmasları toplayarak bölümlerin çıkışına gitmelisiniz.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Bence internetteki en iğrenç oyun hobo . neden diyceksiniz. hobo düşmanlarıyla savaşırken en olmadık silahları tercih ediyor. sıçıyor, işiyor, kusuryor osruk atıyor. yani irençötesi bir oyun. şimdi recep ivedik görüntüsünü bu hıbı ya koymuşlar. recep ivedik kafa atıyor, oyunda recep ivedik sıçıyor osuruyor kusuyor çok iirenç ve de çok komik bir oyun. meraklısına işte…

Reklam

NASIL OYNANIR:

<h1>Tadya Dondurma Oyunu - Arzunun Kız Oyunları</h1>
 Türkçe seslendirmeleri ile dikkatleri üzerine çekecek olan oyunda, bana yardımcı olarak dondurma dükkanını işleterek para kazanmamı sağlamanız gerekiyor. Tüm bunlardan önce oyuna giriş yapmalısınız. Oyuna başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki oyna butonuna tıklayın. Ardından karşınıza 3 boş slot gelecek. Slotların altında yazılı olan yeni oyun butonuna tıklayarak kendi kaydınızı açıp oyun parkuru üzerindeki yerimizi alıyoruz. İlk bölümde yapacaklarınızın tamamı gösterilmektedir. Gösterilenleri takip ederek ilk önce müşteriden sipariş alın. Ardından arabanın içerisine girip gösterilenleri takip ederek devam ederek müşterinin verdiği sipariş doğrultusunda ilerleyerek onu hazırlamaya çalışın. Siparişi hazırlamayı başardıktan sonra müşteriye teslim ederek 5 dolar kazanıyor ve ilk etabı tamamlama başarısı gösteriyorsunuz. İkinci aşamada daha yüksek paraya ulaşmaya çalışarak bölümü tamamlaya çalışıyorsunuz.

Reklam

NASIL OYNANIR:

<h1>Tadya Çamaşır Yıka - Arzunun Kız Oyunları</h1>
 Oyun ekranınızın sol kısmında yer alan kirli çamaşırları ayırmakla işe başlayacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuzda renkli çamaşırları renkliler sepetine, beyaz çamaşırları ise beyazlar sepetine yerleştirerek ayırma işlemini yapacaksınız. Sonra ayırdığınız bu kıyafetleri sırasıyla çamaşır makinesine kendilerine özel deterjanlar kullanarak yıkayıp temizlemelisiniz. Böylece eğlenceli oyunumuzun ilk aşamasını tamamlamış olacaksınız. Oyunun ikinci aşamasıyla birlikte yıkayıp temizlediğiniz çamaşırları bahçedeki ipe asarak kurutabilirsiniz. Daha sonra kuruyan bu çamaşırları toplayarak ütüleme işlemini yapın. Bu işlemlerin sonunda oyunumuzun son aşamasına geçebilirsiniz. Son aşamada ise dışarıya çıkacak olan karakterimiz Tadya'yı istediğiniz şekilde giydirerek süsleyebilirsiniz. Kıyafetlerini seçerken uyumlu olmasına özen gösterin. Aksi halde kötü bir görünüm ortaya çıkartabilirsiniz. Tadya Çamaşır Günü oyununda iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Reklam

NASIL OYNANIR:

FOX TV ekranlarının en başarılı dizisi, dönemin ise en başarılılarından bir tanesi olan Kiraz Mevsimi, kısa sürede halkımızdan olumlu tepkiler alarak sevildi. Dizide diğer karakterlerin yanı sıra 2 tanesi çok fazla ilgi görmektedir. Bunlar Özge Gürel (Öykü) ile Serkan Çayoğlu (Ayaz) karakterleridir. Başarılı oyunculukları ile dikkat çeken ikiliyi bizlerde unutmadık. Onlar için harika bir Türkçe seslendirmeli oyun hazırladık ve şuan sitemizde aktif ediyoruz. Oyunumuzda Özge ile Serkan karakterleri bulunmaktadır. İlk olarak bu iki karakterden bir tanesini seçiyoruz. Seçimin ardından cilt bakımı etabında yer alıp ilk olarak bakım yapıyoruz. Bakımın ardından giydirme ve makyaj etabı ile oyun devam etmektedir. Burada kız karakteri tercih ettiysek, ona makyaj ve giydirme yapıyoruz.

 

Eğer erkek olan Serkan’ı seçtiysek makyaj yerine sakal tıraşı yapıp karakterin sakallarını istediğimiz gibi tamamlıyoruz. Ardından aynı menüleri kullanıp seçmediğimiz karakterin de hazırlıklarını yapıyoruz. Böylelikle oyunu tamamlayıp dizide beraber olan aşıkları, oyunda da buluşturuyoruz. Oyunun bitiş ekranında isterseniz oyunun arka planını değiştirme imkanınız bulunuyor. Tüm bunların yaşandığı oyun, özellikle Türkçe seslendirmeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Harika bir zeka oyunu ile karşınızdayız. Oyunda amacın boruları doğru yerlerden döndürerek bütün bir yol oluşturmak. Vanayı açtığında su herhangi bir yere dökülmeden en alttaki gidere ulaşmalı. Bunu yapabilmen için görsel zekana ihtiyacın olacak. Eğer Zeka Oyunları oynamaktan keyif alıyorsan bu oyun tam da sana göre. Hem zekanı test edebilir, hem keyifle vakit geçirebilir ve hem de zekanın gelişimine katkıda bulunabilirsin

Reklam

NASIL OYNANIR:

<H1>Sporcu Elsa - Arzunun Kız Oyunları</>
Elsa yaz ayları yaklaştığı için fazlalık kilolarını atmak istiyor. çokçok spor yapması gerek hemde diyet yapacak. rejime giren ve cimanstik yapan elzanın sana ihtiyacı var. elsa oyunları içinde en yeni elza oyunu olan sporcu elsa oyununu bütün kızlar oynuyor bütün kızlar beğeniyor.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Canım Ayfonum ayfon süsleme oyunu

ayfon süsleme oyunu, ayfon kız oyunu oyna, ayfonlu oyunlarıi, canım ayfonum, ayfonu süsleme oyunu, cep telefonu süsleme oyunu, kız oyunları oyna, tatya nokta kom, cepte oynanan kız oyunları, tablet kız oyunu, kız oyunları oyna

Reklam

NASIL OYNANIR:

işte beklenen lego ninjago oyunu

Reklam

NASIL OYNANIR:

Güzel bir dota oyunu daha. bu yeni dora oyununda yanyana iki resim olacak ve sen bunlar arasındaki farkı bulmaya çalışacaksın. Süren dolmadan önce 5 farkı bul ve mausla tıklayarak resim üzerinde işaretle. bu koay farkı bulma oyunu aynı zamanda çok güzel bir dora oyunu. çocukların kolayca oynayacağı yeni dora

Reklam

NASIL OYNANIR:

Plants vs Zombies yılbaşı versiyonu, bitkilerin zombilerin saldırılarından kurtulma oyununun yılbaşı versiyonu. soğuk karlı bir günde kahraman bitkiler acımasız zombileri evlerine girmemeleri için saldırıyorlar. bitkilerini öyle bir sırala ki zombi saldırısı oyununda başarısız olsunlar. bol şans ve de mutlu yıllar

Reklam

NASIL OYNANIR:

Home sheep home 2 lost in space orjinal adıyla yeni çıkan üç kuzunun uzaydaki yollarını bulma macerasında koyun ailesi kuzularıyla senin yardımına ihtiyaç duyuyor. tablette oynanan oyunlar arasında yer alan bu kuzulu oyun tam bir adeland oyunu

Reklam

NASIL OYNANIR:

Hazal Bebenin kardeşi oldu, kendine bir kardeş isteyen çocukların istediği gibi bir oyun. Sanki kendi çok büyükmüş gibi hazla bebe şimdi abla oldu. Yeni kardeşi sevdirme oyunu olarak tasarlanmış bu oyunda hazel baby küçük bebeyi seviyor bakıyor ve abla olma sorumluluğunu yaşıyor.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Oyuna minecraft karakterimiz ile ve onun mükemmel aracı ile seçimimize göre kariyer ve normal yarış oyunları arasında seçim yapıyoruz. Seçim yaptıktan sonra özel aracımız ile yarışa başlıyoruz. Yarış esnasında nitro ve drift gibi özellikleri kullanabiliyoruz. Tabii nitro özelliğini kullanabilmeniz için güzel bir şekilde drift yapmanız gerekmektedir. Drift beraberinde nitro olarak size geri dönecektir. Nitroyu ise istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Minecraft Oyunu, renkli ve desenli küpler ile kendi dünyanızı oluşturmanızı sağlayan 3D bir oyundur. Oyunun 3D olması bize görsel olarak çok zengin bir grafiklere sahip olduğunu düşündürsede, oyun JAVA yazılımı ile yazıldığından dolayı olsa gerek grafik konusunda çok iyi değil. Asıl zevk veren oyunun konusu ve oynanılışıdır. Size ait olan bir dünyada doğuyorsunuz. Çevrede sadece küpler var. Görüntü olarak ilk başta çok basit geliyor. İlerledikçe alışıyorsunuz ve oyun daha keyifli hale geliyor. Sonuçta size ait olan bir dünya var ve bu dünyada herşeyi yapmakta özgürsünüz.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Minecraft için skin oluşturma oyununda yepyeni bir karakter oluşturabilir ya da hali hazırda olan karakterler üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Yeni bir karakter için “New Skin” kısmına girebilirsiniz. İlgili kısıma girdiğinizde “Blank (Boş)”, normal Minecraft karakteri ve belirli karakterler yer alıyor. Buradan seçim yaptıktan sonra sağ taraftan arkaplan değişimi yapabiliyorsunuz. Bu işlemide bitirdikten sonra “Layer” açarak karakter üzerinde düzenleme yapabiliyorsunuz. Herşey bittiğinde “export/save” yaparak oluşturduğunuz karakteri bilgisayara depolayabiliyorsunuz

Reklam

NASIL OYNANIR:

Karınca kral oyunu değişik aşamalardan geçerek bitirmen gereken bir oyun. Oyun başlarken nasıl oynanacağının denemelerini yapabileceksin. Her şey mausla yapılıyor. Tutup bırakınca karıncalarını bir bölgeden diğer bölgeye aktarabiliyorsun. En önemlisi düşman bölgesine savaşçı kral karıncalarını gönder. Her bölüm sonrası kazandığın puanla alışveriş yapabilir karıncalarını güçlendirebilirsin

Reklam

NASIL OYNANIR:

Okulda bütün kızların ve herkesin kendine hayranlıkla bakmasını isteyen güzel kız öğrenci saçlarının çok güzel taranmasını istiyor. Bu güzel öğrenciye saçının taranmasında yardımcı olmalısın

Reklam

NASIL OYNANIR:

Yaz aşkım birbiriniçok seven iki kişinin yazın öpüşmesi oyunu. çok romantikler değil mi?? tadya nokta kom aşk oyunu

Reklam

NASIL OYNANIR:

Değişik resimlerden birini seç dağıt ve zekanı kullanarak bu yapbozu tamamla. Örümcek adam pazılı en güzel pazıl oyunlarından birisi

Reklam

NASIL OYNANIR:

Örümcek adam dövelim çok ilginç bir kavga oyunu. Yeni çıkan kavga oyunu örümcekadamla kavga edilen oyun. İstediğin gibi yumrukla. OYNARKEN Z,X, N, M tuşları ile vur ve sıpeyse basarak blok yap. kazandıkça sonra istersen örücek adamı sopayla dövebilirsin veya kafasına tuğla fırlatabilirsin.

Reklam

NASIL OYNANIR:

abobo macera oyununda sen çok güçlü bir kahraman oyunu oynayacaksın. abobo eskiden atarilerde oynanırdı şimdi tablette oynanan yeni oyunlar arasında. istediğin gibi adamanı yönet karşına çıkan herkesi hallet. puan toplat ve kazan

Reklam

NASIL OYNANIR:

Oyun Cini Dövme oyununu oynamak çok kolay. sen kılıcını savur ve oyuncinini öldür.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Tablette oynanabilen güzel bir samuray oyunu. kılıçlı öldürme oyunları içinde en yenisi. Önce tablet versiyonu çıkan bu samuray oyununda düşmanların kafasına basarak ilerle. Zıplayarak yukardaki ayçiçeklerini toplarsan kılıçla vurma gücün ortaya çıkacak.

Reklam

NASIL OYNANIR:

Dünyada en çok pynanan oyunlar arasında yer alan kafatopu yeni oyunu. bu oyun dünya kupası 2014 için yapıldı. Sadece futbolcular değil deyişik ünlülerde kafa topu oynayabilir. bu oyunun diğer bir özelliği ise tablette oynanan kafa topu oyunu olmasıdır. gugıl pley de de yer alan bu tabşet oyunu için ben derim ki tablette oynanan futbol oyunları ve ayfon futbol oyunları içinde bir numara .

Reklam

NASIL OYNANIR:

Meydan Savaşı çok güzel bir savaş oyunu. Sen rakibine karşı ordunu hazırlıyorsun. İstersen savaş uçağı yap, istersen tank yap yada asker çıkar karargahından. Düşmana saldır veya düşmanın saldırısını bertaraf et. tablette oynanan savaş oyunları içinnde en iyisi. bence savaş oyunları sevenlerin bayılacağı çok eylenceli oyun

Reklam

NASIL OYNANIR:

böcek eşleştirme oyunu mobil oyunlardan biri hem tablette oynanan hem de ayfonda oynanan bu oyunda aynı böcekleri yanyana getirince puvan kazanacaksın

Reklam

NASIL OYNANIR:

Prensesli diney pazılı. 3 boyutlu çok şeker bir pazıl. her bölümde önce karşınıza bir resim çıkıyor ardından bu resim parçalanıp bir bulmaca pazıla dönüyor. ama birleştirilecek parçalar 3 boyutlu, oklara tıklyarak parçanın doğru olmasını sağla ve mausla oynanan bu oyunda parçayı doğru yere taşı. hem de dizniyle oyun. çok şeker bir tablet kız oyunu. dizniy tablet oyunları arasında en güzeli

Reklam

NASIL OYNANIR:

Tavşanı uyandır sevimli canavara yardım edip her bölümde tavşanı uyandırman gereken bir oyun. Keyif le oynayacağın tavşanlı oyunlar arasında yer alan wake the rabbit aynı zamanda cici canavarlı akıllı oyunlar arasında. iyi eylenceli oyunlar dileriz

Reklam

NASIL OYNANIR:

Sorularınıza yanıt arıyor ama bulamıyor musunuz? Artık bunları dert etmeye gerek yok… Sorularınızın çözümünü Recep İvedik cevaplıyor… Olur veya olmaz yanıtlıyor… Muhteşemen bir oyun sizlerle…recebivedik dördü izle hemde receb ivedik 4 oyunları oyna, reep ivedik sörvayvırlı filmi izle, recep ivedik 4 izle

 

recebivedik dördü izle, gerçek recep ivedik dört filmi, hangi sitede recep ivedik 4 var, receb ivedik 4 oyunları oyna, reep ivedik sörvayvırlı filmi izle, recep ivedik 4 izle